Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Trześń - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Budynek użytkowy

Trześń,podkarpackie

2 600 000 zł466,76 m² 5 570,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 898 m²

Nowoczesny obiekt handlowy w Trześni (woj podkarpackie) z atrakcyjną powierzchnią i bardzo funkcjonalnym budynkiem z ekspozycją od drogi krajowej dk 77 o dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Trześń

Trześń,podkarpackie

10 900 000 zł1 738 m² 6 271,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:36 000 m²

Wyobraź sobie nieruchomość, która nie tylko przyciąga wzrok swoją architekturą, ale przede wszystkim stanowi solidny fundament pod dochodowy biznes. Karczma Jandura to unikalny obiekt z litych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Jeziorska

Stale(Trześń + 11 km)

9 500 000 zł3 505 m² 2 710,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:21 285 m²

Na sprzedaż lub wynajem obiekt przemysłowy z halą produkcyjną Stale, gm. Grębów, ul. Jeziorska 7 | woj. podkarpackie Opis nieruchomości: biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Łysaków

Łysaków(Trześń + 15 km)

2 000 000 zł950 m² 2 105,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 937 m²

Bezpłatne konsultacje gruntów i nieruchomości w Rzeszowie oraz powiecie rzeszowskim. Sprzedaż i kupno działek pod hale, magazyny, logistykę, usługi, przemysł, produkcję, komercję oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Trzciana

Trzciana(Trześń + 21 km)

2 490 000 zł782,49 m² 3 182,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:18 m²

NA sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny po szkole muzycznej W trzcianie | 782,49 m2 | Wyłącznie w homfi Na sprzedaż budynek po szkole muzycznej w Trzcianie k. Rzeszowa. Jest to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Różana

Sandomierz(Trześń + 5 km)

3 870 000 zł425 m² 9 105,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zamień dom w metropolii na nowoczesną rezydencję z dochodem pasywnym Willa Różana w Sandomierzu Czujesz, że czas na zmianę? Że Twój dom w Warszawie, krakowie czy Wrocławiu itp.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zagorzyce

Zagorzyce(Trześń + 23 km)

849 000 zł300,59 m² 2 824,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu budynek handlowy z częścią mieszkalną znajdujący się w miejscowości Zagorzyce. Miasto położone w powiecie ropczycko-sędziszowskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Tuszów Narodowy

Tuszów Narodowy(Trześń + 6 km)

6 900 000 zł2 025 m² 3 407,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 785 m²

Wyjątkowa Nieruchomość Komercyjna w sse euro-park Mielec - Tuszów Narodowy English below Prezentujemy na sprzedaż nowoczesny kompleks magazynowo-produkcyjny, położony w Specjalnej Strefie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Sandomierz(Trześń + 5 km)

4 500 000 zł980 m² 4 591,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 356 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu okazały budynek , który znajduje się w centrum Sandomierza w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. CO sprzedajemy? Budynek o powierzchni użytkowej 980.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Krótka

Centrum,Dębica(Trześń + 27 km)

2 200 000 zł640 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:248 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kamienicę położoną w Dębicy przy ul. Krótkiej. Powierzchnia użytkowa budynku: 640 m2 Działka zabudowana budynkiem kamienicy o funkcji handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Olchowa

Olchowa(Trześń + 20 km)

899 000 zł270 m² 3 329,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany w miejscowości Olchowa, przy głównej drodze krajowej 94. Nieruchomość jest w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Włókniarzy

Skopanie(Trześń + 19 km)

800 000 zł500 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 376 m²

Sprzedaż budynku magazynowego o powierzchni 500m2 wraz z działką o powierzchni 2376 m2. Działka wraz z budynkiem zlokalizowana jest w miejscowości Skopanie ( teren Fabryki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij